Kurumsal

Hakkımızda

2018 yılında faaliyetlerine başlayan Nakil Lojistik, her geçen yıl büyüyerek yoluna devam etmektedir. Komple kara taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık ana faaliyet konularından olup, operasyonlarını yurt içi ve yurt dışında yürütmektedir.

Nakil Lojistik, müşterilerinin ihtiyacına göre araç ve ekipmanlarla kara taşımacılığında güvenilir, ekonomik ve zamanında teslimatı prensip edinmiş, Albayrak Grubu bünyesinde faaliyet gösteren güçlü bir firmadır.

Teknolojinin hızla geliştiği dünyamızda Lojistik 4.0’dan Lojistik 5.0’a geçiş döneminde gerekli yatırımlarını yaparak, geleceğin lojistik dünyasında pazar payını artırmayı hedeflemektedir.

Web ara yüz ve mobil yazılım destekli operasyonlarını yürüten Nakil Lojistik, müşterilerine daha kaliteli hizmet verirken, aynı zamanda detaylı raporlama ve yüksek verimlilikle daha ekonomik nakliye maliyetleri sunmaktadır.

Kurumsal - Hakkımızda

Detaylı Raporlama

Yüksek
Verimlilik

Vizyonumuz

Çevreye duyarlı, hizmet geliştirmede teknolojiyi ilk sıralara alan, müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun çözümler üreten, yenilikçi bir kuruluş olmaktır.

Politikalarımız

Eğitim merkezli, çalışanlarının motivasyonlarını ve verimliliklerini en üst seviyede tutan, aynı zamanda teknolojiden de faydalanarak müşterilerine ekonomik, kaliteli, zamanında teslimatları sağlayan, ekip ruhuyla çalışarak müşteri memnuniyetini odak noktasına almış bir şirkettir.